Služby

  Vítejte v rodinném hotelu HOLIDAY*****  


                         Hotel - přejímka PO - NE: 7:00 - 10:00  *  Denní školka pro pejsky PO - NE: 7:00 - 19:00 * Kapacita 5 pejsků


  LOKALITA PRO CELOU ČR I ZAHRANIČNÍ KLIENTELU 

Hotel HOLIDAY ***** se nachází v malebné krajinné turistické oblasti Pálava, v obci Ivaň, 25 min. autem od Brna, u hlavního tahu Brno - Vídeň a 5 min autem od Aqualandia Moravia.

Ubytování pro Vaše pejsky z Brna, Brna venkova, celého Jihomoravského kraje a návštěvníků Pálavy.

Dále pro všechny, kdo projíždí na služební cestu, na návštěvu, nebo v zimě lyžovat a v létě k moři do Rakouska, Itálie, Slovinska, Chorvatska, nebo také do Maďarska.

V neposlední řadě pro pejsky cestujících letadlem s odlety Brno, nebo Vídeň.

Těšíme se také na všechny, kteří si náš hotel právem zamilovali a přijedou své čtyřnohé přátele k nám ubytovat odkudkoliv.Denní školka pro pejsky

Naše denní školka vytváří zázemí pro pejsky návštěvníků Pálavy, nebo Aqualandia Moravia a klientům z Brna a Pálavy, kteří nechtějí své miláčky nechávat samotné přes den. 

               

Proč vybrat náš psí hotel?

Vytváříme pejskům rodinné prostředí s individuálním přístupem a péčí. Maximálně se snažíme, aby příchod do nového prostředí byl pro pejska co nejpřirozenější a svůj pobyt si u nás užil. 


Nové, čisté a příjemné ubytování se zahradou

Vaši pejsci jsou ubytovaní v moderních vytápěných pokojích, v přízemí RD s výhledem do zahrady. Díky rodinnému prostředí mají dohled a péči 24 hod, pravidelnou stravu podle jejich zvyku, možnost volného pohybu, vlastní místo pro klidný odpočinek, pravidelné krmení, venčení, hraní a stále čerstvou vodu. Zkrátka vše, aby se cítili jako doma. Podle přání zákazníka ubytujeme Vašeho pejska v soukromí, nebo ve společnosti dalších kamarádů. Dbáme na čistotu nejen pejsků, ale i prostředí ve kterém tráví čas během pobytu.

Komfort bez omezení

 Recepce a veškeré ubytovací prostory mají bezbariérový přístup na zahradu, který velmi oceňují malá plemena, pejskové s omezením pohybu, nebo pejskové, kteří nemají rádi schody. Rezervujte svým mazlíčkům místo včas a dopřejte jim krásnou dovolenou. U nás mají veškerý komfort bez omezení.

Velká zahrada s výběhem

Veškerý komfort mají pejsci celý den k dispozici a mohou jej neomezeně během svého pobytu využívat. Cílem je pejsky zabavit a poskytnout jim místo pro odpočinek i hru.

Víme jak je důležité, aby se pejsek nenudil, proto neustále našim hotelovým a školkovým hostům vymýšlíme program plný her, nebo mazlení. Venčení probíhá minimálně 4 krát denně v přilehlém zahradním parku 1000m2 s divokým koutem, kde se mohou pejsci vydovádět. Hranice celého objektu je kvalitně zpevněna, proto jsou všichni Vaši mazlíčci u nás v bezpečí.

Našim hostům se věnujeme jako vlastním, s citlivým a zároveň profesionálním přístupem.

Spokojenost Vašeho mazlíčka je pro nás prioritou!

Podmínky přijetí 

Do hotelu přijímáme:

* Pejsky malých a středních velikostí

* Pejsky klinicky zdraví, bez vnějších parazitů a infekčních onemocnění

* Pejsky s platným očkováním na vzteklinu a psí nemoci (infekční hepatitis, parainfluenza a leptospiróza)

* Pejsky, kteří jsou odčerveni a zbaveni vnitřních a vnějších parazitů

* Pejsky, kteří jsou od 6. měsíce opatřeni mikročipem (neplatí pro štěňátka do 6. měsíců)

* Pejsky, jenž mají zvládnuté základní hygienické návyky pro pobyt uvnitř budovy

* Tolerantní pejsky, kteří jsou zvyklí na další pejsky

* Pejsci se zraněním, nebo s chronickým onemocněním vyžadující ošetřovatelskou péči po  předchozí domluvě.

Do hotelu nepřijímáme:

* Bojovná a bull plemena, dobrmany, vlčáky, vlky, ovčáky, husky, vlkodavy, dogy, agresivní, nezvladatelné pejsky a háravé fenky. 

Pokud fenka začne hárat neočekávaně v průběhu pobytu a není možné ji vyzvednout, bude k základní ceně za ubytování připočítán příplatek ve výši 100% ode dne začátku hárání! Tento příplatek bude uhrazen při předání fenky zpět majiteli.

 Vyplnění rezervačního formuláře 

* U nových klientů je rezervace ubytování pejsků podmíněna i telefonickou schůzkou.

* Zamyslete se nad prevencí a k přejímce připravte písemné informace o pejskovi, které bychom měli vědět: kdy    a kolik krmiva má pejsek denně dostávat, informace o zdraví, alergie, reakce, chování, zvyky, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, zlozvyky, atd.

S sebou

* Očkovací průkaz 

* Krmivo na dobu pobytu, odměrku, deku, nebo pelíšek, kousací kost, pamlsky. Pokud by Vaše krmení během       pobytu došlo, můžeme nabídnout české krmivo YOGGILS, nebo BEST CHOICE. Hotelová cena je uvedena v   ceníku.

* Obojek, nebo postroj, vodítko, v případě potřeby náhubek, pro službu ACTIVE doporučujeme stopovací vodítko.

Pejskům nedávejte

* Vaše oděvy

* Misky

* Hračky (Pokud ano, tak pouze v případě, pokud je nebudete postrádat)

Důležité informace k přejímce!

Hotel HOLIDAY***** se nachází v okrajové části obce Ivaň na mezinárodní cyklostezce a zároveň v klidné, obydlené ulici, kde se pohybují děti, prochází tudy lidé s pejsky na procházky a projíždí místní obyvatelé do svých domovů auty. Proto mějte prosím Vašeho mazlíčka na vodítku ještě před vystoupením z auta. Parkujte výhradně před domem č. 262 na TRÁVĚ. Vypněte motor a vyčkejte i s pejskem v autě na náš příchod. (tráva před domem aktuálně slouží i jako pracovní prostor pro stavební aktivity, proto se na trávě parkovat nebojte. )

Jiné místo na parkování u nás, kolem domu, nebo na veřejné komunikaci, kde blokujete průjezd, nebo vjezdy do okolních domů není akceptováno. Vyhraďte si, prosím alespoň 10 minut na to, abychom měli čas vyplnit smlouvu o hlídání a abyste nám mohli podrobně popsat vlastnosti a zvyky, včetně předání písemných informací ke stravě a potřebám Vašeho mazlíčka.


Vycházky po okolí

Hotel HOLIDAY ***** obklopuje krásná příroda a vybízí k procházkám mezi vinohrady, kolem řeky, do místních lesů, nebo k vodopádu s kamennou pláží. Všechna místa jsou v bezprostřední blízkosti našeho hotelu a jsou chráněnou a významnou evropskou lokalitou pro faunu a floru. Naši psí hosté jsou zde velmi spokojeni a nadšeni především ze všudypřítomného rozmanitého ptactva.    


U nás má Váš čtyřnohý kamarád veškerý komfort a péči. Jediné, co mu bude chybět, jste Vy. Pro samou zábavu však nebude mít čas na Vás vzpomínat.


Hotelové psí taxi

Když nestíháte, nebo nemůžete  pejska odvézt do hotelu nebo po Vašem návratu přivézt domů, můžete si objednat naše psí taxi. Pejska vám přivezeme i na letiště nebo kamkoliv budete potřebovat.


                                                                      Srdečně se na Vás a Vaše čtyřnohé mazlíčky těšíme!