cs

Služby

 Vítejte v rodinném hotelu HOLIDAY*****  


                         Hotel - přejímka PO - NE: 7:00 - 10:00  *  Denní školka pro pejsky PO - NE: 7:00 - 19:00 * Kapacita 5 pejsků


  LOKALITA PRO CELOU ČR I ZAHRANIČNÍ KLIENTELU 

Hotel HOLIDAY ***** se nachází v malebné krajinné turistické oblasti Pálava, v obci Ivaň, 25 min. autem od Brna, u hlavního tahu Brno - Vídeň a 5 min autem od Aqualandia Moravia.

Ubytování pro Vaše pejsky z Brna, Brna venkova, celého Jihomoravského kraje a návštěvníků Pálavy.

Dále pro všechny, kdo projíždí na služební cestu, na návštěvu, nebo v zimě lyžovat a v létě k moři do Rakouska, Itálie, Slovinska, Chorvatska, nebo také do Maďarska.

V neposlední řadě pro pejsky cestujících letadlem s odlety Brno, nebo Vídeň.

Těšíme se také na všechny, kteří si náš hotel právem zamilovali a přijedou své čtyřnohé přátele k nám ubytovat odkudkoliv.Denní školka pro pejsky

Naše denní školka vytváří zázemí pro pejsky návštěvníků Pálavy, nebo Aqualandia Moravia a klientům z Brna a Pálavy, kteří nechtějí své miláčky nechávat samotné přes den. 

               

Proč vybrat náš psí hotel?

Vytváříme pejskům rodinné prostředí s individuálním přístupem a péčí. Maximálně se snažíme, aby příchod do nového prostředí byl pro pejska co nejpřirozenější a svůj pobyt si u nás užil. 


Nové, čisté a příjemné ubytování se zahradou

Vaši pejsci jsou ubytovaní v moderních vytápěných pokojích, v přízemí RD s výhledem do zahrady. Díky rodinnému prostředí mají dohled a péči 24 hod, pravidelnou stravu podle jejich zvyku, možnost volného pohybu, vlastní místo pro klidný odpočinek, pravidelné krmení, venčení, hraní a stále čerstvou vodu. Zkrátka vše, aby se cítili jako doma. Podle přání zákazníka ubytujeme Vašeho pejska v soukromí, nebo ve společnosti dalších kamarádů. Dbáme na čistotu nejen pejsků, ale i prostředí ve kterém tráví čas během pobytu.

Komfort bez omezení

 Recepce a veškeré ubytovací prostory mají bezbariérový přístup na zahradu, který velmi oceňují malá plemena, pejskové s omezením pohybu, nebo pejskové, kteří nemají rádi schody. Rezervujte svým mazlíčkům místo včas a dopřejte jim krásnou dovolenou. U nás mají veškerý komfort bez omezení.

Velká zahrada s výběhem

Veškerý komfort mají pejsci celý den k dispozici a mohou jej neomezeně během svého pobytu využívat. Cílem je pejsky zabavit a poskytnout jim místo pro odpočinek i hru.

Víme jak je důležité, aby se pejsek nenudil, proto neustále našim hotelovým a školkovým hostům vymýšlíme program plný her, nebo mazlení. Venčení probíhá minimálně 4 krát denně v přilehlém zahradním parku 1000m2 s divokým koutem, kde se mohou pejsci vydovádět. Hranice celého objektu je kvalitně zpevněna, proto jsou všichni Vaši mazlíčci u nás v bezpečí.

Našim hostům se věnujeme jako vlastním, s citlivým a zároveň profesionálním přístupem.

Spokojenost Vašeho mazlíčka je pro nás prioritou!

Podmínky přijetí 

Do hotelu přijímáme:

* Pejsky malých a středních velikostí

* Pejsky klinicky zdraví, bez vnějších parazitů a infekčních onemocnění

* Pejsky s platným očkováním na vzteklinu a psí nemoci (infekční hepatitis, parainfluenza a leptospiróza)

* Pejsky, kteří jsou odčerveni a zbaveni vnitřních a vnějších parazitů

* Pejsky, kteří jsou od 6. měsíce opatřeni mikročipem (neplatí pro štěňátka do 6. měsíců)

* Pejsky, jenž mají zvládnuté základní hygienické návyky pro pobyt uvnitř budovy

* Tolerantní pejsky, kteří jsou zvyklí na další pejsky

* Pejsci se zraněním, nebo s chronickým onemocněním vyžadující ošetřovatelskou péči po  předchozí domluvě.

Do hotelu nepřijímáme:

* Bojovná a bull plemena, dobrmany, vlčáky, vlky, ovčáky, husky, vlkodavy, dogy, agresivní, nezvladatelné pejsky a háravé fenky. 

Pokud fenka začne hárat neočekávaně v průběhu pobytu a není možné ji vyzvednout, bude k základní ceně za ubytování připočítán příplatek ve výši 100% ode dne začátku hárání! Tento příplatek bude uhrazen při předání fenky zpět majiteli.

 Vyplnění rezervačního formuláře 

* U nových klientů je rezervace ubytování pejsků podmíněna i telefonickou schůzkou.

* Zamyslete se nad prevencí a k přejímce připravte písemné informace o pejskovi, které bychom měli vědět: kdy    a kolik krmiva má pejsek denně dostávat, informace o zdraví, alergie, reakce, chování, zvyky, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, zlozvyky, atd.

S sebou

* Očkovací průkaz 

* Krmivo na dobu pobytu, odměrku, kousací kost, pamlsky. Pokud by Vaše krmení během pobytu došlo, můžeme nabídnout české krmivo YOGGILS, nebo BEST CHOICE. Hotelová cena je uvedena v ceníku.

* Obojek, nebo postroj, vodítko, v případě potřeby náhubek, pro službu ACTIVE doporučujeme stopovací vodítko.

Pejskům nedávejte

* Vaše oděvy

* Misky

* Pelíšky

* Hračky (Pokud ano, tak pouze v případě, pokud je nebudete postrádat)


Důležité informace k přejímce!

Hotel HOLIDAY***** se nachází v okrajové části obce Ivaň na mezinárodní cyklostezce a zároveň v klidné, obydlené ulici, kde se pohybují děti, prochází tudy lidé s pejsky na procházky a projíždí místní obyvatelé do svých domovů auty. Proto mějte prosím Vašeho mazlíčka na vodítku ještě před vystoupením z auta. Parkujte výhradně před domem č. 262 na TRÁVĚ. Vypněte motor a vyčkejte i s pejskem v autě na náš příchod. (tráva před domem aktuálně slouží i jako pracovní prostor pro stavební aktivity, proto se na trávě parkovat nebojte. )

Jiné místo na parkování u nás, kolem domu, nebo na veřejné komunikaci, kde blokujete průjezd, nebo vjezdy do okolních domů není akceptováno. Vyhraďte si, prosím alespoň 10 minut na to, abychom měli čas vyplnit smlouvu o hlídání a abyste nám mohli podrobně popsat vlastnosti a zvyky, včetně předání písemných informací ke stravě a potřebám Vašeho mazlíčka.


Vycházky po okolí

Hotel HOLIDAY ***** obklopuje krásná příroda a vybízí k procházkám mezi vinohrady, kolem řeky, do místních lesů, nebo k vodopádu s kamennou pláží. Všechna místa jsou v bezprostřední blízkosti našeho hotelu a jsou chráněnou a významnou evropskou lokalitou pro faunu a floru. Naši psí hosté jsou zde velmi spokojeni a nadšeni především ze všudypřítomného rozmanitého ptactva.    


U nás má Váš čtyřnohý kamarád veškerý komfort a péči. Jediné, co mu bude chybět, jste Vy. Pro samou zábavu však nebude mít čas na Vás vzpomínat.                                                                      Srdečně se na Vás a Vaše čtyřnohé mazlíčky těšíme!