Rezervační formulář

Milí klienti, věnujte prosím mimořádnou pozornost vyplnění rezervačního formuláře a informacím k přejímkám 

U bydliště uvádějte celou Vaši adresu trvalého, nebo přechodného bydliště včetně MĚSTA. 

Termín pobytu a přesný čas Vašeho příjezdu a odjezdu je pro obě strany závazný, proto si řádně časy přejímek PROMYSLETE. Za každou započatou půlhodinu zpoždění Vám bude účtován poplatek 500Kč.

Přejímky PO - Ne/ 7:00 - 10:00/

Vyberte si čas přejímky z naší nabídky:

7:00/  7:30/  8:00/  8:30/  9:00/  9:30/  10:00

Z organizačních a bezpečnostních důvodů, včetně klidového a aktivního režimu ubytovaných pejsků k nám Vašeho mazlíčka přivezte přesně v dohodnutý čas!

Při výjezdech k nám si prosím vytvořte časové rezervy s předpokladem zdržení na cestě stejně, jako při odletu letadlem.

 Pokud se Vám podaří přijet do naší obce dříve, parkujte na náměstí u prodejny Coop, nebo u nedaleké kapličky a k nám přeparkujte na minutu přesně v dohodnutý čas přejímky!

Náš rodinný hotel HOLIDAY*****je obklopen ze všech stran krásnou přírodou včetně řek. Případné čekání na Váš čas přejímky můžete využít k procházce.

Při zpoždění u příjezdu, nebo odvozu pejska Vám bude naúčtován příplatek 500Kč za každou započatou půlhodinu a k přejímce dojde v průběhu dne, časově dle našeho harmonogramu.

Disciplínou časů přejímek nám pomáháte vytvářet zdravé a příjemné klima, které oceňují především Vaši mazlíčci. 

Pro více pochopení pravidel sledujte náš PES MAGAZÍN, kde můžete nahlédnout pod pokličku života v prostředí hotelu pro pejsky HOLIDAY*****. 


Rezervační formulář

Pokud si přejete některou ze služeb v rezervačním formuláři využít pouze v určité dny, napište do zprávy datumy využití dané služby.