Reference

Naše reference z Google a  FB

Děkujeme za hlídání našeho Bišonka přes svátky. Ceníme si rodinného pěkného prostředí a vlídného osobního přístupu. Doporučuji! 

Bára Hlávková

Se službami paní Matyášové jsme byli nesmírně spokojeni. Má vlídný přístup. Prostředí pro pejsky má parádní, s velkou zahradou a naše fenka Belinda odjížděla spokojená. Až budeme příště opět někam cestovat, využijeme služeb paní Matyášové. Děkujeme.

Michal Grunt 

Chceme poděkovat za hlídání našeho Dastyho, který v hotelu strávil 4 dny. Prostředí je velmi pěkné, velká prostorná zahrada, milí majitelé. Dasty odjížděl spokojený. 

Renata Drozdová

Ještě před Vánocemi jsem zanechal v rukách Paní Matyášové svého psa. Udělal jsem dobře😊. Pes byl v dobrých rukách. Její služby vřele doporučuji. 

Dominik ProcházkaDalší reference

Děkujeme paní Matyášové a jejímu skvělému týmu za hlídání našich francouzských buldočků. Pro samou zábavu se jim ani z hotelu nechtělo domů. Moc krásné prostory s velkou zahradou a profesionální přístup. Vřele doporučujeme a rezervujeme další termíny, Marek Zumr.

Paní Matyášové jsem svěřil pejska na víkend z důvodu cesty do zahraničí. S přístupem a službou jsem velmi spokojen, určitě doporučuji, Václav Melichárek. 


Our dog Dobby really enjoyed it here. He was well cared for and we shall use the services again. Thank you Pes Hotel Holiday!  David Reid. 

Náš Igorek strávil v hotýlku krásný víkend, měl štěstí, protože tam s ním zrovna byl další host, se kterým si rozuměli. Byli jsme velmi spokojení a příště služeb hotýlku opět rádi využijeme, Miroslav Feix. 

Využíváme služeb psího hotýlku Holiday pravidelně a jsme moc spokojeni a náš Charlie úplně nejvíc. Osobní přístup majitelů a domácí prostředí je to nejlepší co si můžeme přát. 100% psí hotel Holiday doporučujeme, Michaela Čermáková. 

Hotel HOLIDAY můžeme společně s Backem doporučit, je o něj skvěle postaráno, Kateřina Pospíšilová.