cs

Reference

Naše reference z Google a FB

Děkujeme za hlídání našeho Bišonka přes svátky. Ceníme si rodinného pěkného prostředí a vlídného osobního přístupu. Doporučuji! 

Bára Hlávková

Se službami paní Matyášové jsme byli nesmírně spokojeni. Má vlídný přístup. Prostředí pro pejsky má parádní, s velkou zahradou a naše fenka Belinda odjížděla spokojená. Až budeme příště opět někam cestovat, využijeme služeb paní Matyášové. Děkujeme.

Michal Grunt 

Chceme poděkovat za hlídání našeho Dastyho, který v hotelu strávil 4 dny. Prostředí je velmi pěkné, velká prostorná zahrada, milí majitelé. Dasty odjížděl spokojený. 

Renata Drozdová

Ještě před Vánocemi jsem zanechal v rukách Paní Matyášové svého psa. Udělal jsem dobře😊. Pes byl v dobrých rukách. Její služby vřele doporučuji. 

Dominik ProcházkaDalší reference

Paní Matyášové jsem svěřil pejska na víkend z důvodu cesty do zahraničí. S přístupem a službou jsem velmi spokojen, určitě doporučuji, Václav Melichárek. 


Our dog Dobby really enjoyed it here. He was well cared for and we shall use the services again. Thank you Pes Hotel Holiday!  David Reid. 

Náš Igorek strávil v hotýlku krásný víkend, měl štěstí, protože tam s ním zrovna byl další host, se kterým si rozuměli. Byli jsme velmi spokojení a příště služeb hotýlku opět rádi využijeme, Miroslav Feix. 

Využíváme služeb psího hotýlku Holiday pravidelně a jsme moc spokojeni a náš Charlie úplně nejvíc. Osobní přístup majitelů a domácí prostředí je to nejlepší co si můžeme přát. 100% psí hotel Holiday doporučujeme, Michaela Čermáková. 

Hotel HOLIDAY můžeme společně s Backem doporučit, je o něj skvěle postaráno, Kateřina Pospíšilová. 

Tento hotel pro pejsky můžeme jenom doporučit!
Paní Matyášová je velice milá a ochotná, s lehčím srdcem jsme jí svěřili do péče našeho Akimka. Vše proběhlo bez problémů, komunikace mezi námi nad očekávání a celková spokojenost. Nejvíce oceňujeme zájem o zvyklosti našeho zvířecího parťáka, procházky do přírody, péči a milý přístup. Těšíme se příště....
Manželé Novotní 

Naše první zkušenost a určitě ne poslední s touto službou. Bylo to naše nejlepší rozhodnutí.
Paní majitelka příjemná, ochotná, komunikativní, zaslání fotek a videí jak se mazlíci mají na výbornou. Určitě rádi zase využijeme.
Rodinný hotel můžeme maximálně doporučit, Jakub Krizka.

Naprostá spokojenost.. profesionální přístup, krásné prostředí a co jsem uvítala nejvíc je vstřícnost a ochota pomoct v momentě kdy jsme to skutečně potřebovali.. Naše Zeze byla prostě na dovolené :) mockrát děkujeme, Skaiqy K. 

Tento hotel pro pejsky můžu jen doporučit, velmi dobrá komunikace s paní majitelkou, milý a vstřícný přístup, dobrá péče, náš Max byl spokojený a určitě si to užil, Jitka Karkošová 

Měli jsme v hotelu poprvé letos své dva pejsky a musíme říct , že jsme byli velice spokojeni a i naši psi to zvládli velice dobře. Určitě služeb p.Matyášové využijeme znovu, Richard Maršálek.

Včera jsme přivezli do tohoto hotelu našeho psa, který těžce snáší odloučení. Už přivítání bylo naprosto úžasné, je to opravdu rodinný hotel, kde pejsi bydlí v domě s majiteli - mají zde k dispozici spodní patro - velké místnosti jen pro sebe s francouzským oknem, otevřeným přímo do zahrady. Zahrada je velká, nádherná a perfektně zabezpečená. Majitelé jsou velmi milí lidé a našeho psa dokonce vzali s sebou i do své obytné části, aby to lépe snášel. Za to jsme jim velmi vděční.
Tento hotel doporučujeme vřele všem, kteří mají svého pejska opravdu rádi, i když ho někdy musí na chvíli svěřit do cizí péče.
Moc děkujeme za skvělý a osobní přístup manželům Matyášovým!
Jana a Jaroslav Šíblovi

Tento psí hotel mohu vřele doporučit. Využili jsme již několikrát. Hezký přístup k pejskům, žádné kotce apod, ale volný pohyb pejska, možnost připlacení balíčku, kdy s pejskem chodí i na procházku je naprosto super a velmi jej vítáme. Flexibilní jednání ze strany paní Matyášové. Konečně hotel, kde nejsem celou dovolenou nervózní, jestli je naše fenka v pořádku. Děkujeme! Adéla Řičicová. 

Náš Freddie byl na prázdninách v hotelu už v létě,to byl ještě 10měsíční štěndo. Nechávala jsem ho v "cizích" rukách s velkými obavami jestli to zvládne,jestli mu nebudeme chybět,jestli se bude mít dobře...a všechny mé obavy byly zbytečné 😊 Freddie se měl skvěle,nic mu nechybělo a vypadal,že s námi snad ani neodjede domů...když bude třeba, určitě si od nás zase rád odjede odpočinout do dobrých rukou paní Matyášové❤️Barbora Pustinová 

Chceme poděkovat za hlídání našeho Dastyho, který v hotelu strávil 4 dny. Prostředí je velmi pěkné, velká prostorná zahrada, milí majitelé. Dasty odjížděl spokojený, Renata Drozdová. 


Moc chci poděkovat manželům Matyášovým. Měli jsme v hotelu dva pejsky na 14 dnů , o kluky bylo perfektně postaráno .Velká zahrada , procházky , láska ke zvířatům .Naše návštěva určitě nebyla poslední.

Děkujeme Blanka +Harry +Marty🐶 a Kimbo 🐶 

Naprostá spokojenost. Perfektní domluva. Vše bylo přesně tak, jak jsme se domluvili.
Služby jsme využili poprvé a určitě ne naposled. Můj Baryk byl ve velmi dobrých rukou. Mohu jen doporučit, Barbora Hladká.

INSPIRACE OD VÁS

Spousty z vás nám řekla, že se vám naše péče o pejsky a prostředí tak líbí, že byste se nejraději u nás také ubytovali. Postupně nám dokonce omylem volalo pár zájemců o ubytování přímo pro sebe. Nechali jsme se tedy inspirovat, a tak vznikl Vital penzion -  krásné ubytování i pro vás, páníčky:)

Ubytování v harmonickém prostředí podle principů Feng Shui v obci Ivaň vás okouzlí nejen svou polohou v blízkosti magické Pálavy, ale také svou nabídkou služeb, které v jiném penzionu nikde nenajdete. VITAL PENZION je rozdělen na dva samostatné apartmány ve dvou podlažích. Podkrovní apartmán s výhledem na Pálavu a lužní lesy s kapacitou 5 osob. Apartmán v prvním patře s výhledem na mezinárodní cyklostezku, zahradní oázu a vinohrady nabízí využití pro 5 osob. Celková kapacita pro jednu skupinu je 10 osob.

Iva & Marek Matyášovi